تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

مصاحبهمنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: اقلیما معنوی / FCBarcelona.ir


گابی میلیتو در مصاحبه ای با بارسا تی وی و www.fcbarcelona.cat، به ما گفت که پس از 45 دقیقه بازی کردن در بازی چهارشنبه مقابل بولیوار احساس خیلی خوبی داشته است.

گابی میلیتو بازگشتش به فوتبال پس از یک دوره طولانی مصدومیت را، این گونه توضیح داد: «چارشنبه روز خیلی خاصی برای من بوده است؛ من احساس های قدیمی را از نو کشف کردم.» مدافع میانی اهل آرژانتین در نیمه اول بازی تمرینی مقابل بولیوار اف سی حضور یافت.

Open in new window

پست های مختلف

میلیتو در مصاحبه ای با بارسا تی وی و سایت رسمی باشگاه اعلام کرد که در اولین فعالیت واقعی فوتبالش پس از تاریخ 29 آوریل 2008، احساس خوبی داشته است. او آخرین بازی خود را در ورزشگاه اولترافورد انجام داد: «من پس از مدت ها بازی نکردن، احساس های خیلی خوبی داشتم. من احساس کردم بسیار خوب و خوشحال هستم. طبق موافقت با مربی، من در نیمه اول بازی کردم؛ این برای من خوب بود و من بازی را به خوبی انجام دادم.»


  نویسنده : میثم ? تاریخ : جمعه 29 آبان 1388 ? نظرات

آبی و اناری هامنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سعید ایمنی / FCBarcelona.ir


صدرنشین لیگ، اف سی بارسلونا، رقابت هایش را در یکی از سخت ترین زمین های سنتی از سر می گیرد، جایی که آنها اخیرا رکورد خوبی در آن ثبت کرده اند و در 11 دیدار، تنها 2 بار مغلوب شده اند.

بارسا بار آخر، 16 آگوست، برای برگزاری دیدار رفت سوپر کاپ اسپانیا (1-2) در سن مامس حضور یافت.

Open in new window

اکنون، بارسا دوباره به این شهر ایالت باسک باز می گردد، برای برگزاری اولین بازی، از ماراتونی که بارسا در ماه در پیش رو، در برابر خود خواهد داشت.

  نویسنده : میثم ? تاریخ : جمعه 29 آبان 1388 ? نظراتگواردیولا به دلیل وقفه ای دیگر در لیگ به دلیل بازی های ملی، بازیکن کلیدی اش را در چند روز آتی در اختیار نخواهد داشت؛ تنها فرانسه و اوکراین در حال حاضر بازی هایی مهم دارند؛ بازی های این دو تیم با هدف به دست آوردن جایی در جام جهانی است.

بارسا در چند روز آینده بازی رسمی نخواهد داشت و 11 بازیکن تیم اول و اندرو فونتاس از تیم ذخیره همگی استراحت خواهند داشت.

Open in new window

کیتا در حالی که مصدوم است، همراه تیم مالی می ماند؛ جفرن نیز با وضعیتی مشابه همراه تیم زیر 21 سال اسپانیا خواهد ماند؛ همچنین ابراهیموویچ نیز از مصدومیت از ناحیه ران پا رنج می ب

  نویسنده : میثم ? تاریخ : چهارشنبه 27 آبان 1388 ? نظراتبارسا پس از سه روز تعطیلی، روز سه شنبه به تمرینات بازگشت، اما هنوز عده ای از بازیکنان به دلیل بازی های ملی حضور نداشتند؛ آخرین کسی که به تیم بازگشت لیونل مسی بود.

این جلسه ساعت 1:00 در سیوداد اسپورتیوا خوان گمپر در حالی برگزار شد که تیم در حال تمرکز بر روی مسافرتش به بیلبائو برای بازی آخر این هفته مقابل باشگاه اتلتیک است.

Open in new window

لیونل مسی پس از بازی شنبه پیش برای آرژانتین و مقابل اسپانیا، امروز در وینسنت کالدرون به هم تیمی هایش پیوست. در جلسه پنج شنبه ساعت 18:00 تمام تیم دور هم باز می گردند.

  نویسنده : میثم ? تاریخ : چهارشنبه 27 آبان 1388 ? نظرات


مترجم: اقلیما معنوی / FCBarcelona.ir

اسکن هایی که روز دوشنبه انجام شدند، تشخیص فدراسیون فرانسه مبنی بر آسیب ماهیچه ران چپ آبیدال را تایید کردند و اعلام کردند که احتمال دارد او تا سه هفته بیرون باشد.

البته، پزشکان باشگاه با جدیت تلاش خواهند کرد تا این مدافع فرانسوی به موقع برای بازی مقابل رئال مادرید حاضر شود.

Open in new window

آبیدال در بازی های حذفی مرحله مقدمانی جام جهانی، 90 دقیقه با فرانسه مقابل

  نویسنده : میثم ? تاریخ : چهارشنبه 27 آبان 1388 ? نظرات

مصاحبهمنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: اقلیما معنوی/ FCBarcelona.ir


بویان کرکیچ اظهار داشته است که احساس می کند توانایی بازی در هر سه پست تهاجمی را دارد و از گلزنی اش در وسط هفته خوشحال است.

این بازیکن 19 ساله به عنوان یک مهاجم رشد کرد اما او اکنون فکر می کند که با بازی اش وفق پیدا کرده است. او روز جمعه به مطبوعات گفت: «من برای بازی کردن در پستم در میان زمین نمی جنگم.»

Open in new window

پست های مختلف

او ادامه داد: «من همیشه گفته ام که اصالتا یک مهاجم میانی نیستم چرا که می توانم در هر سه پست تهاجمی بازی کنم؛ هدف من شماره 9 بودن نیست. من می خوام سال های زیادی اینجا بمانم و در هر پستی که مربی از من بخواهد بازی می کنم.»


  نویسنده : میثم ? تاریخ : سه شنبه 26 آبان 1388 ? نظرات

اخبار بارسامنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: اقلیما معنوی / FCBarcelona.ir


با گذشت 10 بازی از برنامه لیگ، بارسا با 8 برد و دو تساوی و اختلاف گل 21، رکورد بهترین شروعش را ثبت کرده است.

گرچه ارتقاء دادن آمار تیم فاتح سه جام فصل گذشته، دشوار است، واقعیت این است که بارسا اکنون بهترین شروع لیگ در یک فصل را در تاریخ باشگاه کسب کرده است. در 9 بازی ابتدایی، آنها 8 برد و 2 تساوی داشته اند؛ 28 گل به ثمر رسانده اند و تنها 7 گل دریافت کرده اند که اختلاف گل 21 را برایشان به همراه دارد.

Open in new window
شروع های مشابه برای ریکارد و رابسون

این شروع فوق العاده برای این فصل، حتی از شروع فصل 2004/05 تحت مربیگری فرانک ریکارد نیز بهتر بود. آن زمان تیم در 10 بازی اولش به دست آورده بود، اما با اختلاف گل 15، یعنی 6 گل کمتر از اختلاف گل کنونی. در فصل 1996/97 نیز بارسای بابی رابسون، همین تعداد برد و تساوی را به دست آورد: 8 و 2، 33 گل به ثمر رساند اما 13 گل دریافت کرد که اختلاف گل را به عدد 20 رساند.

  نویسنده : میثم ? تاریخ : پنجشنبه 21 آبان 1388 ? نظرات

تاریخچه باشگاه اسطوره ها سرودهای بارسا افتخارات بارسا
مربیان باشگاه کارتون های بارسا برنامه مسابقات جدول لالیگا


  نویسنده : میثم ? تاریخ : چهارشنبه 20 آبان 1388 ? نظرات  نویسنده : میثم ? تاریخ : چهارشنبه 20 آبان 1388 ? نظرات  نویسنده : میثم ? تاریخ : چهارشنبه 20 آبان 1388 ? نظرات


 1 |  2 |  3 |  4 |

تعداد كل صفحات : 4

 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com