تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 
  نویسنده : میثم ? تاریخ : چهارشنبه 29 مهر 1388 ? نظرات

بازی امشب  بارسلونا با رابین کازان رو حتما ببینین  نویسنده : میثم ? تاریخ : سه شنبه 28 مهر 1388 ? نظرات

هر چیزی در مورد هر تیمی می خواین بگین تا واستون بذارم

  نویسنده : میثم ? تاریخ : دوشنبه 27 مهر 1388 ? نظرات

همه چیز از آبی و اناری
تاریخچه باشگاه اسطوره ها سرودهای بارسا افتخارات بارسا
مربیان باشگاه کارتون های بارسا برنامه مسابقات جدول لالیگا


  نویسنده : میثم ? تاریخ : دوشنبه 27 مهر 1388 ? نظرات

اخبار بارسامنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: هدیه نظری / FCBarcelona.ir


لاماسیا دو کن پلنس، واقع شده در کنار نیوکمپ، زادگاه سیستم جوانان باشگاه بارسلونا است. لاماسیا در تاریخ 20 اکتبر سال 1979 به عنوان اقامتگاه بازیکنان باز شد و 30 سال بعد از آن هنوز در حال پرورش ورزشکاران، و مهم تر از آن، در حال پرورش انسان ها است.

سایت بارسلونا، از روز پنجشنبه، خاطرات و تجارب کسانی را که در این 30 سال در آنجا زندگی کرده اند را منتشر می کند. جوزپ بوادا، گویرمو آمور، فرانسسک "تیتو" ویلانوا، آئورلی آلتامیرا، سرگی بارخوان، ویکتور والدس و پدرو رودریگز درباره روز های خود در این بخش مهم از میراث باشگاه فوتبال اف سی بارسلونا با ما صحبت خواهند کرد.

Open in new window

رویاها و ناکامی ها

لاماسیا به عنوان یک ساختمان تاریخی- هنری از طرف شورای بارسلونا شاهد سه دهه به تحقق پیوستن رویاها و خواسته ها و نا امیدی ها بوده است. مدیریت لاماسیا با موفقیت توانسته ترکیبی از ورزش و آموزش شخصی برای ساکنانش فراهم آورد.
 

[ اخبار بارسا ] : بازگشت چیگرینسکی به تمرین
اخبار بارسامنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: اقلیما معنوی / FCBarcelona.ir


مدافع اوکراینی بارسا، دیمتروو چیگرینسکی، پس از بهبودی مصدومیتی که 26ام سپتامبر دچارش شده بود، دیروز عصر برای تمرین به تیم کاسته شده ملحق شد.

پس از یک تعطیلی سه روزه، تیم دیروز عصر به تمرین در سیوداد اسپورتیوا خوان گمپر بازگشت. در این تمرین همان شش بازیکنی که هفته پیش حضور داشتند، شرکت کردند؛ یعنی: بویان، جفرن، ماکسول، پینتو، والدس و پدرو، به اضافه چیگرینسکی که باز گشته است و هم چنین تیم جوان بارسا اتلتیک لوئیس انریکه.

Open in new window

هجده روز بیرون

چیگرینسکی 26ام سپتامبر، در بازی مقابل مالاگا از ناحیه زانو مصدوم شد و پزشک باشگاه شخصا به سختی کار کرده است تا او را برای تمرین روز سه شنبه به تمرین برساند. در 15 دقیقه از این جلسه که برای مطبوعات باز بود، به نظر می رسید که این بازیکن اوکراینی بدون هیچ مشکلی تمرین می کند.

[ مصاحبه ] : ایبرا با رویستا بارسا صحبت می کند.
مصاحبهمنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: اقلیما معنوی / FCBarcelona.ir


آخرین بازیکنی که به بارسا پیوسته است، در آخرین شماره «Revista Barca»، در مورد فعالیت تا کنون و اولین ماه های حضورش در باشگاه، با این نشریه صحبت کرد.

زلاتان ابراهیموویچ پیش از بازی مقابل مالاگا، با مجله باشگاه صحبت کرد و چیزهای زیادی در مورد پیشنیه، انگیزه، آرزوها و انتظاراتش برای دورانش در بارسا، گفت.

Open in new window

ذهنیت پیروزی خواه

پدر زلاتان بوسنیایی و مادرش کروات بوده است و او در شهر آرامی در سوئد بزرگ شده است. او فوتبال بازی کردن را در روزنگارد آغاز کرده است؛ جایی که او در آن شروع به ساخت شخصیت عالی اش کرد: «شما باید در زندگی قوی باشید و من اجازه ندادم هیچ کس مرا ناامید کند. اگر شما به من احترام نشان دهید، من به شما احترام خواهم گذاشت. من از افرادی که روشن صحبت می کنن و چیزها را همان گونه که هستند می گویند، خوشم می آید. من نمی خواهم نفر دوم، سوم یا چهارم باشم؛ این همانند آخر بودن است. من می خواهم اول باشم و در غیر این صورت هیچ چیز نمی خواهم.»

[ تمرینات ] : بازگشت تیم به تمرین پیش از بازی شنبه
بار خوانده شده)
تمریناتمنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: اقلیما معنوی / FCBarcelona.ir


تیم اول بارسا، عصر امروز، پس از تعطیلاتی سه روزه، به تمرین باز می گردد. تیم این هفته و پیش از دیدار آخر هفته از مستایا، 4 بار تمرین خواهد کرد و پس از آن، مشتاقانه در انتظار ثبت هفتمین برد پیاپی اش خواهد بود.

البته باز هم گواردیولا با یک تیم کاهش یافته رو به رو خواهد بود؛ چرا که تنها 6 نفر از بازیکنانش (پینتو، والدس، ماکسول، پدرو، جفرن و بویان) حضور خواهند داشت و احتمالا بازیکنان بارسا اتلتیک و یا تیم جوانان به آنها اضافه خواهند شد.

Open in new window

اولین دسته بازیکنان ملی چهارشنبه باز می گردند.

بازیکنان ملی که هم اکنون به بارسلونا بازگشته اند، یعنی: مارکز، ژاوی، پویول، کیتا و توره صبح چهارشنبه برای جلسه تمرینی که ساعت 11:00 شروع می شود، بر می گردند. آلوز منتظر تصمیم دونگا است تا ببیند که با وجود کارت زردی که گرفته و به معنای از دست دادن بازی برزیل مقابل ونزوئلا است، او را مرخص می کند یا خیر.

[ ملی پوشان ] : هشت بازیکن بارسا به جام جهانی به افریقای جنوبی راه یافتند.
فرستنده The Queen Of Hearts در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۸۸ (۱۲:۴۰) (229 بار خوانده شده)
ملی پوشانمنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: اقلیما معنوی / FCBarcelona.ir


تاکنون هشت بازیکن بارسا حضورشان در جام جهانی 2010 را تثبیت کرده اند. پنج بازیکن باقی مانده که شرایط پیوستن به هم تیمی هایشان را دارند، باید منتظر نتیجه آخرین بازی های مقدمانی بمانند.

با راهیابی مکزیک، برزیل، ساحل عاج و اسپانیا به مرحله نهایی تابستان آینده، هشت عضو از تیم بارسا حتما در افریقای جنوبی حضور خواهند یافت؛ یعنی: مارکز، آلوز، یایا توره و پنج بازیکن ملی پوش اسپانیا: پویول، پیکه، سرجیو بوسکتس، ژاوی و اینیستا.

Open in new window
آخرین اخبار


  نویسنده : میثم ? تاریخ : دوشنبه 27 مهر 1388 ? نظرات  نویسنده : میثم ? تاریخ : یکشنبه 26 مهر 1388 ? نظرات

آبی و اناری هامنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: سعید ایمنی / FCBarcelona.ir


ویکتور والدس پس از تساوی اف سی بارسلونا در مستایا خیلی آرام بود و تاکتیک والنسیا را در متوقف کردن هوشمندانه صدرنشین لیگ، پس از تسوی بدون گل شنبه عصر، تحسین کرد.

او گفت: «والنسیا خیلی هوشیار بود و آنها با وارد کردن فشاری بالا، خیلی خوب بازی کردند. اونها یک تیم هستند که همیشه اوضاع را برای شما سخت می کنند.»

Open in new window


«ما عادت نداریم که حریفمان فرصت های زیادی خلق کند، اما من به شخصه راضی هستم، در عین حال که خوشحال تر می بودم اگر 3 امتیاز را کسب کرده بودیم. اگر بازی بعدی خانگیمان را ببریم، این امتیازی خوب تلقی خواهد شد.»

در ادامه صحبت های تعدادی از بازیکنان آمده است.  نویسنده : میثم ? تاریخ : یکشنبه 26 مهر 1388 ? نظراتتاریخچه اف سی بارسلونا

در تاریخ 29 نوامبر 1899، هانس گمپر به همراه یازده نفر از مشتاقان فوتبال، ورزشی كه در این قسمت از دنیا هنوز تا حد زیادی ناشناخته بود، باشگاه فوتبال اف سی بارسلونا را تاسیس كرد.
او هرگز نمی توانست عظمتی را كه ابتكارش به آن تبدیل خواهد شد، تصور كند. اف سی بارسلونا در طی تاریخچه بیش از صدسالش، به طور ویژه ای در هر محیطی رشد كرده و به چیزی به مراتب فراتر از یك باشگاه تبدیل شده است تا شعار «فراتر از یك باشگاه» بارسا را به واقعیت تبدیل كند.

بارسا برای میلیون ها نفر در سراسر دنیا، به سمبلی برای هویتشان، نه تنها در زمینه ورزش، بلكه در محدوده جامعه، سیاست و رسوم، تبدیل شده است. در طول سخت ترین دوره های زمانی، بارسا معیاری به عنوان مظهر كاتالونیا و اشتیاق مردم كاتالان برای آزادی بود. سمبلی كه تا امروز به سمت رابطه نزدیك تر با ویژگی باشگاه و اعضای آن پیش رفته است. بارسا درون بافت اسپانیا به عنوان یك باشگاه آزاد و دموكراتیك دیده می شود و در سراسر دنیا با اهداف دوستانه به ویژه در مورد كودكان، به وسیله ی توافق برای حمایت از یونیسف، شناخته شده است.

در طی یك قرن كامل، اف سی بارسلونا از میان لحظات افتخار و رنج عبور كرده است. دوره هایی از درخشش و دوره هایی دیگر توام با موفقیت كمتر، پیروزی های حماسه آفرین و مغلوب شدن های همراه با فروتنی؛ اما تمام این لحظه های مختلف كمك كرده اند تا هویت باشگاهی را مشخص كنند كه در راستای طبیعت منحصر به فردش، در جهان بی همتا به شمار می آید.

به دلیل وجود پیشینه بیشتر از صد سال، طبیعتا دوره های زیاد و گوناگونی در هر دو زمینه ورزشی و اجتماعی، وجود داشته است. در سال های آغازین تاسیس باشگاه (1899-1922)، تا ساخت ورزشگاه لس كرتس، بارسا باشگاهی به شمار می رفت كه باید خود را از تمام تیم های دیگر در بارسلونا متمایز كند و به همراه شهر به عنوان یك واحد كلی دست یابد. بارسا به زودی باشگاه اصلی در كاتالونیا شناخته شد و با حس هویت ملی كاتالان كه در حال رشد بود، متحد شد.

از لس كرتس تا نیوكمپ (1957-1922)، باشگاه وارد دوره ی متفاوتش شد. کانون هوادارانش برای اولین بار 10.000 عضو پذیرفت و این در حالی بود كه فوتبال به یك پدیده تبدیل شد و شكل حرفه ای به خود گرفت؛ و این در سال هایی بود كه اسطوره هایی چون آلكانتارا و سامیتیر پدید آمدند. اما به علت مشكلات اصلی و جنگ غیر نظامی و درون كشوری اسپانیا و دوران پس از جنگ، باشگاه مجبور بود تا از عهده شرایط ناخوشایند بر آید. از جمله این ناملایمتی ها، ترور رئیس باشگاه، خوزه سونیول در سال 1936 بود. كسی كه بیش از همه شعار «ورزش و شهروندی» را رواج داده بود. اما باشگاه به بقایش ادامه داد و دوره ای از بهسازی های ورزشی و اجتماعی به شكل نیوكمپ شكل گرفت كه این پیامد با آمدن لادیسلاو كوبالا كه به شدت تاثیر گذار بود، مصادف شد.

از تاسیس نیوكمپ تا جشن هفتاد و پنجمین سالگرد (1957-1974)، بارسا از نتایج متوسطی كه به دست آورد، رنج برد اما با موجودیتی كه یكپارچه شده بود و با رشد دائم اعضا و یك بهبود آهسته اما پیوسته، علیرغم بداقبالی ها، همراه بود. یك هیجان خاص كه برای اولین بار در عبارت «بارسا، بیش تر از یك باشگاه» ظاهر شد، توسط مدیر باشگاه نارسیس دِ كارراس اعلام شد. انجمنی كه تحت مدیریت آگوستی مونتال اداره می شد، بازیكنی را به بارسا آورد كه تاریخ باشگاه را عوض كرد، یوهان كرایف.

از جشن هفتاد و پنجمین سالگرد تا جام اروپایی (1974-1992)، باشگاه شاهد تبدیل گفتگوی باشگاه ها به دموكراسی بود. شروع مدیریت بلند مدت خوزه لوئیس نونیز، توسعه نیوكمپ در شرایط جام جهانی 1982 و پیروزی جام برندگان جام در سال 1979، یك موفقیت بزرگ نه تنها در عرصه ورزش، بلكه در در اجتماع، به همراه افزایش چشمگیر و مثال زدنی پشتیبانان بارسا، اتحاد پرچم كاتالان و بارسلونا را به اروپا نمایاند. كرایف بازگشت، این بار به عنوان مربی و چیزی را كه بعد ها با نام «تیم رویایی» (Dream Team) شناخته شد، به وجود آورد كه افتخار نهایی و شكوهمندش فتح جام اروپایی در ومبلی (1996) بود كه به لطف گل معروف كومان به دست آمد.

ار ومبلی تا پاریس (1992-2006)، زمانی بود كه جدیدترین پیشرفت اخیر باشگاه میان دو عدد از بزرگترین دستاوردهایش رخ داد. قهرمانی در اروپا! دوره طولانی ریاست خوزه لوئیس نونیز به پایان رسیده بود و باشگاه بهترین پتانسیلش را در طی جشن یك صد سالگی خود نشان داد. در ادامه ی مدیریت خوان گاسپارت (2000-2003)، انتخابات ژوئن 2003 خوان لاپورتا را به دفتر ریاست آورد و موجب گسترش اجتماعی جدیدی شد كه با به دست آوردن 150.000 عضو و موفقیت های بیشتر در زمین بازی از جمله دو عنوان لالیگا و بردن لیگ قهرمانان در پاریس همراه بود.

ابهت باشگاه فوتبال بارسلونا، به همراه فاكتورهای بسیار زیاد دیگر، به وسیله ی لیست افتخارات تحسین برانگیزش تعریف شده است. تعداد كمی از باشگاه های سرتاسر دنیا، موفقیت هایی تا این حد گوناگون را به دست آورده اند. جام میان قاره ای، تنها جایزه پیروزی است كه تاكنون به موزه ی باشگاه راه نیافته است؛ بنابراین دو جام اروپایی كه در ومبلی (1992) و پاریس (2006) فتح شده اند، بزرگترین سربلندی و لذت باشگاه باقی مانده اند. این ها بهترین لحظات بارسا در صحنه قاره ای هستند. اما باشگاه، این افتخار را نیز به همراه خود دارد كه تنها تیمی است كه در تمام دوره های رقابت ها میان باشگاه های اروپایی، از زمانی كه برای اولین بار در سال 1955 به وجود آمده، حضور داشته است. موفقیت های زیاد بارسلونا در اروپا شامل شناخته شدن به عنوان «پادشاه جام برندگان جام»، به علت ركورد فتح این عنوان در 4 دوره، نیز می شود.

به علاوه، اف سی بارسلونا، 3 بار جام جوانمردی Fairs Cup ( تورنومنتی كه اکنون به عنوان جام یوفا شناخته می شود) را نیز در سال های 1958، 1960 و 1966 كسب كرده است. در سال 1971، بارسا جایزه ویژه برد مسابقه ای را كسب كرد كه میان خودشان، به عنوان اولین پیروز این رقابت ها و لیدز یونایتد، به عنوان آخرین پیروز این رقابت ها، برگزار شد. اما بارسا نه تنها اروپا را بلكه رقابت های اسپانیایی به ویژه جام ملی (حذفی)، Copa del Rey، را كه 24 بار و بیشتر از سایر باشگاه ها فتح كرده اند، تحت نفوذ دارد.

لیگ اسپانیا به طور مرسوم یكی از رقابت هایی است كه بردنش برای بارسا جزء سخت ترین ها به شمار می رود. اما به لطف ویژه برخی از فصل های دهه 1990، دهه ای كه در آن 6 قهرمانی به دست آمد و دو قهرمانی دیگر در طی دو سال، باشگاه فوتبال بارسلونا تا كنون 18 بار عنوان قهرمانی لالیگا را به دست آورده است.

تذکر: حتما به لینک هایی که درون متن آمده است، مراجعه کنید تا بخش های مختلف تاریخچه بارسا را مطالعه نمایید.

منبع: سایت رسمی باشگاه
مترجمین:
اقلیما معنوی - سام فروهش

بیش از صد سال تاریخ  نویسنده : میثم ? تاریخ : شنبه 25 مهر 1388 ? نظرات

تمریناتمنبع: سایت رسمی باشگاه
مترجم: اقلیما معنوی / FCBarcelona.ir


دو روز پس از بازگشت اف سی بارسلونا به فعالیت در لالیگا، جوزپ گواردیولا 17 بازیکن تیم اول را در خدمت داشت تا برای بازی در مستایا، تیم را آماده کند.

پس از تعطیلات ملی که به معنی نبودن بازیکنان زیادی در تیم بود، اکنون تقریبا تمام بازیکنان تیم به شهر بازگشته اند و برای بازی شنبه حاضر هستند.

Open in new window


بازگشت 5 بازیکن دیگر

امروز پنج نفر دیگر از بازیکنان گورادیولا برای تمرین به سیوداد دپورتیوا خوان گمپر بازگشتند. پیکه، اینیستا، سرجیو بوسکتس و آبیدال، همراه مسی که پس از کمک کردن به آرژانتین برای راهیابی به فینال های جام جهانی به تازگی از ال پرات بازگشته است، این پنج نفر را تشکیل دادند. مسی دقیقا در زمان تعیین شده، یعنی ساعت 18:00 آنجا بود و تمام هم تیمی هایش پیروزی کشورش در بازی های مقدماتی را به او تبریک گفتند.  نویسنده : میثم ? تاریخ : جمعه 24 مهر 1388 ? نظرات

1 -
 ژاوی 135 پاس سالم داد
جام جم - ورزشی - 5  ساعت پیش - ارسال به دوستان
 
2 -
 پس از بازی برابر ارمنستان فابرگاس: پاس ژاوی نصف گل من بود
فارس - ورزشی - 8  ساعت پیش - ارسال به دوستان
مهاجم دوم تیم ملی اسپانیا از پاس زیبای ژاوی در دیدار با ارمنستان تشكر كرد.

فارس
 
3 -
 ثبت ركورد عجیب در تاریخ فوتبال اسپانیا ژاوی 135 پاس سالم داد
فارس - ورزشی - 10  ساعت پیش - ارسال به دوستان
هافبك طراح و متفكر تیم ملی فوتبال اسپانیا با 135 پاس سالم خود در یك بازی ركوردی عجیب و بی سابقه را به ثبت رساند.

فارس
 
4 -
 بارسلونا نگران از دست دادن پیكه
آرین اسپرت - ورزشی - 10  ساعت پیش - ارسال به دوستان
بارسلونا قصد دارد قرارداد مدافع خود را تمدید كند تا رئال مادرید را از خرید او عاجز كند. ال‏موندو دیپورتیوو ادعا می‏كند بارسا ...

 
5 -
 با انتقاد از حملات رسانه ای لاپورتا: با نایب رییسان باشگاه كاری نداشته باشید
فارس - ورزشی - 11  ساعت پیش - ارسال به دوستان
مدیرعامل بارسلونا از این كه ماجرای انتخاب نایب رییسان باشگاهش سوژه روزنامه ها شده بسیار عصبانی است.

فارس
 
6 -
  بكن باوئر: جام جهانی بدون لیونل مسی لطفی ندارد
ایرنا - ورزشی - 27  ساعت پیش - ارسال به دوستان
فرانس بكن باوئر كه در سال ‪ 1974‬به عنوان بازیكن و سپس در سال ‪ 1990‬به عنوان مربی به قهرمانی درمسابقات فوتبال جام جهانی رسیده،معتقد است، لیونل مسی ستاره تیم ملی آرژانتین باید یكی از بازیكنان حاضر در جام جهانی سال آینده باشد.

 
7 -
 بارسلونا روبینیو را می خواهد
شبكه ایران - ورزشی - 28  ساعت پیش - ارسال به دوستان
رسانه های اسپانیایی از تلاش لاپورتا برای بردن مهاجم برزیلی سابق رئال مادرید به نوكمپ در بازار نقل و انتقالات ژانویه خبر دادند.

 
8 -
  روبینیو هدیه كریسمس رییس باشگاه بارسلونا به این تیم خواهد بود
ایرنا - ورزشی - 28  ساعت پیش - ارسال به دوستان
رییس باشگاه بارسلونا اسپانیا تصمیم دارد در ماه ژانویه سال جدید میلادی روبینیو ملی پوش برزیلی باشگاه منچسترسیتی انگلیس را خریداری كند.

 
9 -
 رئال مادرید مشتری جدید فابرگاس
آرین اسپرت - ورزشی - 31  ساعت پیش - ارسال به دوستان
رئال مادرید برای تصاحب " سسك فابرگاس " با بارسلونا رقابت خواهد كرد... . سران باشگاه بارسلونا بارها اعلام كرده‏اند كه می‏خواهد با ...

 
10 -
 منابع خبری گزارش دادند: بارسلونا روبینیو را قرضی می خواهد
فارس - ورزشی - 31  ساعت پیش - ارسال به دوستان
منابع خبری از انتقال موقت مهاجم برزیلی منچسترسیتی به بارسلونا اسپانیا در فصل نقل و انتقالات زمستانی خبر دادند.

فارس
 
11 -
 لارسن: به ایبرا گفتم از رفتن به بارسا پشیمان نمی شوی
پارس فوتبال - ورزشی - 34  ساعت پیش - ارسال به دوستان
هنریك لارسن فاش كرد، در رفتن زلاتان ابراهیموویچ به بارسلونا نقش داشته است.لارسن مدعی شد، "ایبرا" را برای رفتن به نو كمپ متقاعد كرده است.

 
12 -
 جام جهانی بدون مسی تراژدی است
خبر آنلاین - ورزشی - 47  ساعت پیش - ارسال به دوستان
آردیلس با انتقاد از مارادونا، شرایط این روزهای آرژانتین را غیر قابل تحمل می داند

 
13 -
 آنری:بنزما آینده فوتبال فرانسه است
شبكه ایران - ورزشی - 2  روز پیش - ارسال به دوستان
ستاره فراسوی خط حمله بارسلونا به تمجید از همتایش در رئال مادرید پرداخت را او را نقطه اتكایی برای خروس ها توصیف كرد.

 
14 -
 خنجری كه لاپورتا از پشت خورد راسل با پرس قرارداد همكاری بست
فارس - ورزشی - 2  روز پیش - ارسال به دوستان
مدیرعامل باشگاه بارسلونا شانس همكاری با دلال اول كاتالونیا را از دست داد.

فارس
 
15 -
 راموس: بارسا تیم بهتری دارد، رئال بازیكنان بهتری
پارس فوتبال - ورزشی - 2  روز پیش - ارسال به دوستان
بارسلونا و رئال مادرید در فصل جاری رقابت‌های لالیگا رقابتی شانه به شانه بر سر رسیدن به عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها خواهند داشت. خوانده

 
16 -
 درخواست عجیب اینیستا از بارسلونا تمدید قرارداد با رقم بالاتر
فارس - ورزشی - 2  روز پیش - ارسال به دوستان
هافبك بازیساز بارسلونا برای ادامه همكاری خود شرط تمدید قرارداد با رقم بالاتر از قبل را روی میز مدیرعامل گذاشته است.

فارس
 
17 -
 لارسون: من به زلاتان گفتم به بارسلونا برود
آرین اسپرت - ورزشی - 3  روز پیش - ارسال به دوستان
" هنریك لارسون " از شروع " زلاتان ابراهیموویچ " در بارسلونا خوشحال است. مهاجم سابق بارسا به ال‏موندو دپورتیوو گفت:« به او ...

 
18 -
 فیگو:آرزویم دیدن مسی در پیراهن اینتر است
شبكه ایران - ورزشی - 4  روز پیش - ارسال به دوستان
انگار خصومت كاپیتان سابق تیم ملی پرتغال با بارسلونا تمام نشده است.او اعتراف كرد برای خروج ستاره آرژانتینی بارسا لحظه شماری می كند.

 
19 -
 فابرگاس:نمی توانم درباره بارسلونا حرف بزنم
شبكه ایران - ورزشی - 4  روز پیش - ارسال به دوستان
هافبك اسپانیایی آرسنال در اردوی تیم ملی كشورش یك بار دیگر به خبرنگارانی كه از او درباره احتمال برگشتن اش به بارسلونا سوال پرسیدند تاكید كرد كه حتی به بارسلونا فكر هم نمی كند.

 
20 -
 فیگو: آروزی من حضور مسی در اینترمیلان است
آرین اسپرت - ورزشی - 4  روز پیش - ارسال به دوستان
" فیگو " دوست دارد " لیونل مسی " را در اینترمیلان ببینید. بازیكن پرتغالی معتقد است این بازیكن آرژانتینی بهترین بازیكن فوتبال جهان .  نویسنده : میثم ? تاریخ : یکشنبه 19 مهر 1388 ? نظرات


 1 |  2 |

تعداد كل صفحات : 2

 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com