تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

ماتادورها با گل اینیستا در آخرین دقایق وقت اضافه دوم به ثمر رسید برای نخستین بار قهرمان جهان شدند و هلندی ها برای بار سوم نایب قهرمان شدند.

 تازه ترین خبرها از جام جهانی2010   

 آخرین اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران

 گزارش تصویری جشن قهرمانی ماتادورها 

  گزارش تصویری فینال جام جهانی - آلبوم چهارم  

  گزارش تصویری فینال جام جهانی - آلبوم سوم

 گزارش تصویری فینال جام جهانی - آلبوم دوم     

  گزارش تصویری فینال جام جهانی - آلبوم اول           

 گزارش تصویری هواداران ویژه فینال - آلبوم اول 

  گزارش تصویری هواداران ویژه فینال - آلبوم دوم   

 گزارش تصویری اختتامیه جام جهانی - آلبوم اول  

  گزارش تصویری اختتامیه جام جهانی - آلبوم دوم 

اینیستا بهترین بازیکن فینال شد

توماس مولر بهترین بازیکن جوان جام شد

 

 

آندرس اینیستا با گل دقیقه 116 خود ماتادورها را در دیدار برابر هلند به پیروزی رساند و قهرمانی را برای کشورش به ارمغان آورد.

فینال جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی یکشنبه شب در ورزشگاه ساکر سیتی ژوهانسبورگ با داوری هووارد وب از انگلیس بین تیمهای ملی فوتبال اسپانیا و هلند برگزار شد.

دو تیم در پایان 90 دقیقه وقت قانونی مسابقه به تساوی بدون گل بسنده کرده بودند. هلند در وقت اضافه با اخراج جان هیتینگا در دقیقه 110، ده نفره بازی می‌کرد.  در وقت اضافه و در دقیقه 116 اینیستا تک گل این دیدار را برای اسپانیا به ثمر رساند تا این تیم فاتح جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی شود.

تیم ملی هلند در این دیدار با ترکیب استکلنبرگ - فان برونهورست - ماتیسن - هیتینگا - فان در ویل - دی یانگ - فان بومل - کوئیت - اسنایدر - روبن - فان پرسی با مربیگری برت فان ماروویک وارد زمین شد.

تیم ملی اسپانیا نیز با ترکیب کاسیاس - راموس - پیکه - پویول - کاپدویلا - بوسکتس - آلونسو - پدرو - ژاوی - اینیستا - ویا با مربیگری بیسنته دل بوسکه پا به این میدان گذاشت.

به این ترتیب اسپایان برای اولین بار فاتح جام جهانی شد و هلند نائب قهرمان این مسابقات لقب گرفت. تیم ملی فوتبال آلمان نیز با پیروزی مقابل اروگوئه سوم شد.اسپایان در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی بر تیمهای ملی کامرون، ژاپن، پاراگوئه، آلمان و هلند را شکست داد و تنها در اولین دیدار خود مقابل سوئیس شکست را پذیرفت.

 
حاشیه های دیدار:

 انتقاد از داور:

 تلویزیون ملی اسپانیا با انتقاد دوباره از داور مسابقه به خاطر گذشت از خطاهای مکرر هلندی‌ها گفت: بازیکنان تیم ملی هلند، سعی در کند کردن حرکت تیمی اسپانیا دارند.

دستگیری تماشگر نما:

لحظاتی  قبل از ورود دو تیم‌های اسپانیا و هلند به زمین بازی ورزشگاه ساکر سیتی و در حالی که رییس جمهور آفریقای جنوبی در زیر جایگاه ورود بازیکنان حاضر شده بود، یک تماشاگر جوان از خیل تماشاگران حاضر در ورزشگاه وارد زمین بازی شد و به قصد دست زدن به جام جهانی فوتبال به سوی آن یورش برد. که توسط ماموران امنیتی دستگیر شد.

رونمایی جام توسط کاناوارو:

جام قهرمانی دقایقی پیش از بازی فینال جام نوزدهم توسط "کاناوارو" کاپیتان تیم ملی ایتالیا به داخل زمین آورده شد. جام جهانی فوتبال بعدازظهر یکشنبه از محل آکادمی اصلی جام جهانی در آفریقای جنوبی توسط کاناوارو همراه با تدابیر شدید امنیتی به ورزشگاه ساکرسیتی منتقل شد.  نویسنده : میثم ? تاریخ : دوشنبه 21 تیر 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com