تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

دیه گو مارادونا سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین پس از شکست چهار بر صفر مقابل تیم ملی فوتبال آلمان روز شنبه اعلام کرد از سمت خود کناره گیری خواهد کرد.
 
مارادونا در این باره گفت "من ابتدا باید این موضوع را با خانواده ام و بازیکنان تیم مطرح کنم." سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین افزود " من در سی ام ماه اکتبر، پنجاه ساله خواهم شد.

این شکست سخت ترین واقعیتی است که باید آن را تحمل کنم، زیرا با بسیاری بازیکنان شایسته و جمع زیادی از مردم خوب روبرو هستم." ُُبه گـزارش خبـرگزاری آلمان از کیپ تاون، وی گفت "این شکست همانند این است که محمد علی مشت محکمی به شما بزند.من قدرت تحمل چنین چیزی را ندارم.

این پایانی نبود که ما انتظارش را داشتیم، اما به عقیده من هر کس این سمت را پس از من عهده دار شود باید همین مسیر را ادامه دهد زیرا آرژانتین اینگونه می خواهد." مارادونا که یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال است سمت سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین را اواخر ماه اکتبر سال دو هزار و هشت پذیرفت.

تیم آرژانتین با دشواری توانست مرحله مقدماتی رقابتهای جام جهانی‌ آفریقای جنوبی را پشت سر بگذارد.با این وجود عملکرد این تیم تا پیش از باخت روز شنبه، قابل قبول بود.


  نویسنده : میثم ? تاریخ : یکشنبه 13 تیر 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com