تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

دیه‌گو مارادونا سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین روز جمعه تردیدها را در خصوص این که لیونل مسی مهاجم این تیم ممکن است در بازی تیم های ملی فوتبال آرژانتین و آلمان در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی دو هزار و ده آفریقای جنوبی حضور نداشته باشد، رد کرد.
 

مارادونا در خصوص حاضر نشدن لیونل مسی در جلسه تمرین تیم ملی فوتبال آرژانتین گفت : " مسی اندکی تب داشت و من تصمیم گرفتم به وی استراحت بدهم تا او بتواند مقابل تیم ملی فوتبال آلمان به میدان برود ".

وی افزود : " جلسه تمرین ما به خوبی برگزار شد و تمرینات کششی فراوانی را انجام دادیم ". با این حال، مارادونا از اعلام ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال آرژانتین برای بازی روز شنبه مقابل آلمان خودداری کرد.

 مارادونا در پاسخ به این پرسش که از قرار گرفتن تیمش مقابل تیم ملی فوتبال آلمان در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام جهانی دو هزار و ده چه احساسی دارد، گفت : " احساس خوبی دارم.

ما بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش خواهیم گذاشت و به مرحله بعد صعود خواهیم کرد ". سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین تاکید کرد : " ما در هر بازی به سختی تلاش می کنیم تا این که بتوانیم تا آنجا که ممکن است پیش برویم ".

مارادونا خاطر نشان کرد : " از نظر تاریخی، تیم ملی فوتبال آلمان همواره مقابل تیم ملی فوتبال آرژانتین خوب بازی کرده است ". به گزارش پایگاه اینترنتی خبرگزاری شین هوا از کیپ تاون، تیم ملی فوتبال آرژانتین با مربیگری دیه‌گو مارادونا امیدوار است از تکرار شکست جام جهانی دو هزار و شش جلوگیری کند.

تیم ملی فوتبال آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی دو هزار و شش با نتیجه چهار بر دو در ضربات پنالتی مغلوب آلمان شد.  نویسنده : میثم ? تاریخ : شنبه 12 تیر 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com