تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

یک دلفین پس از آنکه هشت پای معروف آلمانیها پیشگویی کرد که ژرمنها مقابل آرژانتین به پیروزی می رسند تصمیم گرفت از یاران مارادونا حمایت کرده و آنها را پیروز این میدان معرفی کند.

 

به نظر می رسد برای "پل" هشت پای پیشگوی آکواریم اوبرهازون که موفق شد نتیجه بازی انگلیس و آلمان را به درستی پیشگویی رقیب پیدا شده است.

این رقیب نیز که از دنیای زیر آب به جام جهانی 2010 سلام می کند دلفینی به نام "سایکو" است. نگهدارنده های این دلفین که در آکواریم شهر بندری "مار دل پلاتا" زندگی می کند از آن خواستند که نتیجه بازی آرژانتین و آلمان را پیشگویی کند تا یک رقیب "آبزی" برای پل پیدا شود.

به این ترتیب به نظر می رسد که بازی این 2 تیم به مرزهای دریایی و حتی زیردریایی کشورهایشان نیز رسیده است و نه تنها موجودات 2 پا بلکه سایر مخلوقات ساکن این کشورها نیز می خواهند شاهد پیروزی تیم محبوب خود باشند.

مسئولان این آکواریم به سایکو 2 توپ نشان دادند که یکی به رنگ پرچم قرمز، سیاه و طلایی تیم ملی آلمان و دیگری به رنگ پرچم آبی و سفید تیم ملی آرژانتین بود و منتظر ماندند تا این دلفین یکی از آنها را برای بازی انتخاب کند.

سپس سایکو 4 متر از آب بیرون پرید و بی درنگ توپ به رنگ پرچم تیم ملی آرژانتین را برداشت و در استخر خود شروع به بازی با آن کرد.

 به گفته حاضران، این اقدام دلفین نشانه ای خوبی برای آرژانتین در پیروزی مقابل آلمان در مرحله یک چهارم نهایی خواهد بود.
همچنین لاک پشت 70 ساله ای که در آکواریمی در آرژانتین زندگی می کند نیز در کنار دلفین هم وطن خود رقیب هشت پای آلمانیها شد و پیشگویی کرد که آرژانتین در بازی با آلمان به پیروزی می رسد.

این لاک پشت کهن سال که با 70 سال سن و 100 کیلو وزن در آکواریم شهر مندوزا زندگی می کند همراه با "سایکو" دلفین آرژانتینی دست به دست هم داده اند تا مقابل هشت پای آلمانی که پیروزی ژرمنها را پیشگویی کرده بود بایستند.

فدریکو کورئا مربی این آکواریم در این خصوص اظهار داشت: آکواریم ما نسبت به پیشگویی هشت پای آلمانی نگران شد و تصمیم گرفت که از لاک پشت سالمند که بزرگ این آکواریم است کمک گیرد.

در این راستا مسئولان این آکواریم پرچم آلمان را در طرف چپ و پرچم آرژانتین را در طرف راست آکواریم لاک پشت پیر قرار دادند.

این نمایش در حضور حداقل 30 تماشاچی برگزار شد و فیلم آن نیز در روی یوتیوب قرار گرفت.

در این نمایش، لاک پشت از مسیر چپ به راست در آکواریم خود شنا کرد و پس از عبور از پرچم آلمان دست خود را به پرچم آرژانتین زد و به این ترتیب پیشگویی کرد که تیم ملی آرژانتین در بازی مقابل آلمان پیروز خواهد شد.

این مسئول آکواریم افزود: لاک پشت پیر از سال 1984 با ما زندگی می کند و حرف آن برای ما نشانه خوبی است. ما برای تشکر از این پیشگویی به لاک پشت خود غذای محبوبش یعنی میگو دادیم.

یکی از هواداران تیم ملی آرژانتین گفت: به هر حال لاک پشت از پل 8 پا پیرتر و بنابراین فاضل تر است و حرفش می تواند بیشتر از حرف یک هشت پای جوان اعتبار داشته باشد.

اکنون این سوال مطرح است که کدام یک از این موجودات دریایی راست می گویند: سایکوی دلفین و لاک پشت یا  پل هشت پا!


  نویسنده : میثم ? تاریخ : شنبه 12 تیر 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com