تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

سرمربی و بازیکنان تیم ملی فوتبال آلمان ازقدرت آرژانتینی ها آگاه هستند.
 

شبکه تلویزیونی فرانس بیست وچهارگزارش داد: تیم های ملی فوتبال آلمان و آرژانتین مشابه مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای جام جهانی و دو هزار و شش ،این بار نیز درجام جهانی دو هزار و ده در همین مرحله به مصاف هم می روند و تنها تفاوت موجود در این بین این است که ژرمن ها این بار در خانه خود به میدان نمی روند. از سوی دیگر ،آرژانتین این بار از دو عامل مهم برخوردار است که عبارتند از لیونل مسی در زمین و دیه گو مارادونا در نیمکت مربی گری که از وضعیت روحی فوق العاده ای برخوردار است.

به نظر می رسد تیم ملی آرژانتین جذاب ترین تیم حاضر در این دوره از رقابتهای جام جهانی است.

یوآخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان در آستانه برگزاری این دیدار گفت: تیم ملی آرژانتین نقاط قوت فراوانی دارد و همچنین یافتن نقاط ضعف آنها نیز بسیارسخت است.ازسوی دیگر آرژانتین یکی از پرشانس ترین تیم ها برای فتح این دوره از جام جهانی است. آنها در چهار دیدار خود در این جام با قدرت به پیروزی رسیده اند و از خط دفاع خوب و تجربه بالایی برخوردارند و خط حمله شان نیز عالی است.

باستین شون اشتینگر بازیکن خط میانی تیم ملی فوتبال آلمان نیز گفت: ما به مرحله یک چهارم نهایی راه یافته ایم و

می خواهیم به جمع چهارتیم پایانی راه پیدا کنیم. ما می توانیم آرژانتین را شکست دهیم و به توانایی های خودمان اعتماد داریم اما از قدرت آرژانتینی ها نیز آگاه هستیم و در این سطح هر چیز کوچک بسیار حیاتی است و باید خودمان را آماده کنیم که هیچ اشتباهی نکنیم.

به این ترتیب پیش بینی دوئل آلمان - آرژانتین بسیار سخت است. این دیدار فردا درکیپ تاون برگزارخواهد شد.  نویسنده : میثم ? تاریخ : جمعه 11 تیر 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com