تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

مارتین دمیکلیس مدافع میانی تیم ملی فوتبال آرژانتین روز پنجشنبه پا انتقاد شدید از جان تری مدعی شد که اگر وی جای این مدافع انگلیس بود با این عملکرد ضعیفی که در جام جهانی داشت از فرط شرمساری قادر به بازگشت به کشورش نبود.


این در حالی است که دمیکلیس که تیمش روز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی با آلمان روبرو خواهد شد خود پس از اشتباهی که در دیدار با کره جنوبی کرد و با این اشتباه خود یک گل به این تیم در مرحله گروهی هدیه داد ، مورد حمله مطبوعات آرژانتین قرار گرفته بود.

ولی این مدافع بایرن مونیخ می‌گوید که وی توجه به انتقادها ندارد و معتقد است که عملکرد ضعیف تری در دیدار با آلمان در مرحله یک هشتم نهایی که به شکست تحقیر آمیز این تیم با نتیجه چهار بر یک انجامید صرفا مایه شرمساری بود.

دمیکلیس در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از مسابقه گفت : من قوی هستم ولی کسی نیستم که بتواند جور و جفایی را که در حقش می‌شود، تحمل کند و لذا هر انتقادی را که از من می‌شود، نمی‌خوانم .

وی افزود : من می‌دانم که هر وقت تیم خوب بازی می‌کند همیشه کسانی هستند که دبنال نقطه ضعف می‌گردند برای مثال من ، ولی من می‌دانم که می‌توانم بر این لحظات بد و ناخوشایند غلبه کنم و این را با گلزنی خود در دیدار با یونان نشان دادم .

دمکلیس گفت : با توجه به نحوه بازی تری در برابر آلمان ، اگر من جای تری بودم قادر به بازگشت به کشورم نبودم .  نویسنده : میثم ? تاریخ : جمعه 11 تیر 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com