تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

وزلی اسنایدر با رد شایعه درگیری لفظی با فان پرسی تاکید کرد هیچ مشکلی با هیچ یک از بازیکنان ندارد و تنها به موفقیت هلند می‌اندیشد.


 به عقیده بسیاری، اسنایدر و فان پرسی هیچ گاه رابطه خوبی نداشته‌اند. گفته می‌شود فان پرسی پس از تعویض در دیدار مقابل اسلواکی به مارویک سرمربی تیم اعتراض کرده و گفته است: باید اسنایدر را تعویض می‌کردی.

 اسنایدر گفت: روبین (فان پرسی) به من گفت هرگز این صحبت‌ها را مطرح نکرده است دلیلی ندارد حرف‌هایش را باور نکنم. من نه با او و نه با هیچ بازیکن دیگری مشکلی ندارم. او فقط از تعویض شدنش ناراحت بود که این مساله کاملا طبیعی است و موضوع مهمی به شمار نمی‌رود.

 اسنایدر با اشاره به اهمیت حفظ و حدت در آستانه دیدار مقابل برزیل گفت: باید به مصاف یکی از بهترین تیم‌های دنیا برویم حفظ همدلی اتحاد مهم ترین مساله است باید 120% آماده باشیم.
 مارویک درباره‌ی تعویض فان پرس گفته بود: او در زمین بسیار خوب بازی می‌کرد و در گل اول هم تاثیر بسزایی داشت اما من می‌خواستم یک بازیکن تازه نفس به میدان بفرستم تا با دوندگی زیاد حرکات بازیکنان اسلواکی را خنثی کند.  نویسنده : میثم ? تاریخ : پنجشنبه 10 تیر 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com