تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

ستاره خط میانی تیم ملی آلمان با بیان اینکه آرژانتینی ها عادت دارند بازیکنان حریف را تحریک کنند ابراز امیدواری کرد داور دیدار تیمش مقابل آرژانتین دقت کند چه بازیکنانی دیگران را تحریک می کنند.


 تیم ملی آرژانتین روز جمعه و در دیدار مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای جام جهانی مقابل تیم ملی آلمان صف آرایی خواهد کرد.در این میان باستین شواین اشتایگر ستاره خط میانی تیم ملی آلمان در کنفرانسی خبری بازیکنان تیم ملی آرژانتین را به تحریک کردن بازیکنان تیم حریف متهم کرد و به هم تیمی هایش توصیه کرد که در دام بازیکنان آرژانتین گرفتار نشوند.

 شواین اشتایگرگفت:  این تحریکها قبل از دیدار آغاز می شود..تنها راهی که پیش روی ماست این است که به ژستهای انها نگاه کنیم که چطور می خواهند روی داور تاثیر بگذارند.

 ستاره باتجربه آلمانی ادامه داد:« امیدوارم که داور مسابقه خوب ببیند که چه کسانی دیگران را تحریک می کنند.من این را به وضوح در دیدار مقابل مکزیک دیدم . به ویژه زمانی که نیمه اول در حال اتمام بود.»

 این ستاره آلمانی در مورد آرژانتینی ها گفت:« رفتاری این چنینی نشان دهنده شخصیت و ذهنیت آنهاست.»  نویسنده : میثم ? تاریخ : پنجشنبه 10 تیر 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com