تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر نیجریه گفت:پیروزی با ارزشی کسب کردیم و این برای من خیلی مهم است که در مسابقات بعدی با پشتوانه این پیروزی به میدان برویم.
 

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری آلمان ،دیگو مارادونا اسطوره آرژانتینی فوتبال و سرمربی تیم ملی این کشور در جام جهانی دو هزار و ده آفریقای جنوبی شنبه شب اعلام کرد تیمش فرصتهای گلزنی زیادی را در دیدار برابر تیم ملی نیجریه از دست داد و مستحق پیروزی بهتری بود.

مارادونا پس از دیدار دو تیم آرژانتین و نیجریه که در ژوهانسبورگ برگزار شد و به پیروزی یک بر صفر تیم ملی فوتبال آرژانتین انجامید در نشستی خبری گفت " آرژانتین سه یا چهار فرصت گلزنی را در این دیدار از دست داد اما ما پیروز شدیم و در حال حاضر باید خود را برای دیدارهای آینده در جام جهانی آماده کنیم."

وی تاکید کرد تیم ملی آرژانتین چند فرصت مهم حمله ایجاد کرد اما آنها را از دست داد اما فوتبال همین است.

مارادونا اضافه کرد پیروزی در دیدار نخست به تیم برای دیدارهای آینده آرامش بیشتری می دهد.

وی اظهار داشت: امروز برخلاف جام جهانی 2006 که من یک هوادار بودم روی نیمکت تیمی نشستم که ارزش بسیار زیادی داشت.

مارادونا ادامه داد:هر تصمیمی که ما در جریان این مسابقات می گیریم تاثیر گذار است و برای میلیون ها هوادار آرژانتین مهم خواهد بود؛ بنابراین در کمترین فرصت بهترین تصمیم را می گیریم. متاسفانه خیلی ها از ما انتقاد می کنند که چرا برخی از بازیکنان درتیم ملی حضور ندارند اما من می دانم که چه کار می کنم و تصمیمات خودم را اعمال خواهم کرد.

وی گفت:هدفم پیروزی است، البته می دانم چرا تعدادی از خبرنگاران و مردم انتقاد می کنند و می گویند چرا نیجریه را با یک گل شکست دادیم. شاید بگویند ضعیف بودیم و حتی اگر چهار گل هم می زدیم تشویقمان می کردند و همه چیز عالی بود اما باید بدانند اینجا جام جهانی است و با یک پیروزی همه چیز تغییر خواهد کرد.  نویسنده : میثم ? تاریخ : شنبه 22 خرداد 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com