تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی پس ازپیروزی برابر یونان گفت: آرژانتین یکی از مدعیان قهرمانی است اما ما هم از بازیکنان خوبی برخورداریم.
 

 

هو جونگ مو سرمربی تیم ملی کره جنوبی گفت: ما برنامه‌های زیادی را درسرداشتیم. بویژه اینکه تمرین‌های زیادی را روی ضربه‌های ایستگاهی انجام داده بودیم و قصد داشتیم ازسمت چپ، روی دروازه یونان فشار بیاوریم.

مو ادامه داد: بازی ما کامل نبود، با این حال انتظار‌ها را برآورده کردیم. برای ما معلوم بود که یونان درصورتی که گل برتری را به ثمر برساند، تا اندازه زیادی عقب‌نشینی خواهد کرد.برای همین هم بی‌اندازه اهمیت داشت که ما گل نخست را به ثمر رساندیم.

سرمربی کره دربخش دیگری ازصحبت‌هایش گفت:همچنین اینکه ما پس ازاین گل هم به حمله‌های خودمان ادامه دادیم اهمیت داشت.می‌خواستیم گل دوم را هم به ثمر برسانیم.

مو درباره بازی بعدی کره جنوبی برابرآرژانتین هم گفت: اکنون نوبت آرژانتین است و ما همه کار خواهیم کرد چرا که بازیکنان من تنها می‌توانند برابرچنین حریفی رشد کنند.آرژانتین یکی از مدعیان قهرمانی است اما ما هم از بازیکنان خوبی برخورداریم. درفوتبال هر زمان تیم ضعیف‌تر می‌تواند تیم قوی‌تر را شکست دهد.  نویسنده : میثم ? تاریخ : شنبه 22 خرداد 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com