تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

تیم فوتبال کره جنوبی با برتری 2 بر صفر برابر یونان ، نخستین پیروزی جام جهانی فوتبال 2010 افریقای جنوبی را نصیب خود و آسیا کرد. 
 
 کره جنوبی و یونان از ساعت 16 به وقت تهران به مصاف هم رفتند که چشم بادامی ها با گلهای دقیقه 6 لی جونگ سو و 52 پارک جی سونگ موفق شدند 2 بر صفر حریف اروپایی خود را شکست دهند.

 این دیدار به قضاوت میشل هستر از نیوزلند در استادیوم پورت الیزابت در خلیج نلسون ماندلا برگزار شد و وی یک اخطار به تورسدیس از یونان داد.

ترکیب دو تیم در این دیدار به این شرح بود:

کره جنوبی:

سانگ ریانگ جانگ - یانگ پیو لی- یانگ هیونگ چو - بئوم ساک اوه - دو ری چا - چانگ یانگ لی - جانگ وو کیم - سانگ یونگ کی - جی سانگ پارک - چو یانگ پارک - کی هون یئوم

یونان :

الکساندروس زورواس - گیورکاس سیتاریدیس - سوکراتیس پاپاستاتوپولوس - سوتیریس کرگیاکاس - نیکاس اسپیروپولوس - گیورگوس کاراگونیس - کوستاس کاتسورانیس - واسیلیس توروسیدیس - جیئورگیوس ساماراس - دیمیتریس سالپینگیدیس - آنجلوس چاریستئاس

دیگر اطلاعات از دیدار کره جنوبی - یونان

دیدار تیم های کره جنوبی و یونان از گروه دوم در ورزشگاه 46 هزار نفری نلسون ماندلا بی شهر پورت الیزابت برگزار می شود که تیم کره با سیستم 2 - 4 - 4 و یونان با سیستم 3 - 3 - 4 صف آرایی می کنند.

تیم کره جنوبی محروم و مصدومی ندارد و تیم یونان با وجود نداشتن محروم نمی تواند از حضور وانجلیس موراس مصدوم بهره ببرد.

* هو جونگ مو سرمربی کره جنوبی با توجه به بهبودی سریع لی دونگ گوک مهاجم تیمش از ناحیه عضله ران به احتمال فراوان از وجود او بهره خواهد برد.

* اوتو ریهاگل مربی آلمانی تیم یونان بدنبال مصدومیت و غیبت موراس ، ترکیب خط دفاعی خود را ترمیم خواهد کرد و با حضور احتمالی واسیلیس توروسیدیس در خط دفاع ، لوکاس وینترا را به بال کناری خواهد فرستاد و با این تغییرات گیورکاس سیتاریدیس نیمکت نشین می شود.

* تیم کره جنوبی در تمام دوران حضورش در جام جهانی خارج از حانه (بدون احتساب جام جهانی 2002) تنها در سال 2006 یک پیروزی مقابل تیم توگو داشته و این برای کره ایها نگران کننده است.

* ریهاگل امروز پس از 35 سال مربیگری و با وجود رساندن تیم یونان به مقام قهرمانی اروپا در سال 2004 ، برای اولین بار در جام جهانی مربیگری می کند.البته این سومین تورنمنت بزرگ بین المللی برای ریهاگل محسوب می شود.

* تیم یونان که قبلا تنها در جام جهانی 1994 حضور داشته در تلاش برای به ثمر رساندن اولین گل خود در جام جهانیست.

سابقه بازی : یک دیدار ، 1 تساوی

آخرین بازی : 2004 یونان 2 - 2 کره جنوبی  نویسنده : میثم ? تاریخ : شنبه 22 خرداد 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com