تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

 این بازیکنان از 37 باشگاه مختلف آسیایی هستند که شش نفر آن ها را غیر آسیایی های شاغل در فوتبال این قاره تشکیل می دهند.
 

در این میان بازیکنان و باشگاه های ژاپنی بهترین آمار را دارند. در آفریقای جنوبی 25 بازیکن که در ژاپن بازی می کنند، حاضر هستند که در تیم های هر چهار نماینده آسیا یعنی استرالیا، کره جنوبی، کره شمالی و ژاپن حضور دارند.

آن ها در 14 باشگاه مختلف ژاپن بازی می کنند، اما فقط 19 نفرشان ژاپنی هستند. دو بازیکن از تیم استرالیا، دو نفر از کره جنوبی و دو نفر از کره شمالی از بازیکنان جی لیگ فصل حاضر هستند، اما باشگاه آوریل 25 کره شمالی با هفت نفر، بیشترین بازیکن را در جام جهانی دارد.

کره شمالی 20 بازیکن را از باشگاه های داخلی به جام جهانی برده است که از این نظر کره جنوبی با 13 بازیکن در جایگاه دوم قرار دارد.

چین، قطر، عربستان و امارات هم کشورهایی هستند که به جام جهانی نرفته اند، اما باشگاه هایشان نماینده ای در آنجا دارند.

"لی یونگ پیو" در تیم کره جنوبی از الهلال عربستان به آفریقا رفته و "مایکل بیوچمپ" استرالیا از باشگاه الجزیره امارات در جام جهانی بازی می کند، هر چند این بازیکن در فصل آینده برای ملبورن هارت توپ خواهد زد.

بنا بر این گزارش، بازیکنانی که در جام جهانی 2010 برای تیم های ملی آسیایی بازی می کنند 62 نفر هستند و بازیکنانی که برای تیم های غیر آسیایی در جام جهانی بازی می کنند را 6 نفر شامل 3 نفر برای نیوزلند، یک نفر غنا، یک نفر شیلی و یک نفر هندوراس تشکیل می دهند.

رده بندی کشورها (لیگ ها) از لحاظ بازیکنان در جام جهانی 2010:

ژاپن : 25

کره جنوبی: 20

کره شمالی: 13

استرالیا: 4

چین: 2

امارات: 1

عربستان: 1
قطر: 1  نویسنده : میثم ? تاریخ : سه شنبه 18 خرداد 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com