تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

تنها سه روز تا آغاز رقابت های جام جهانی 2010 باقی مانده و تیم های ملی کشورهای مختلف در حال آماده سازی و تمرین به سر می برند، تمرین هایی که تاکنون منجر به مصدومیت بازیکنان ارزشمند برخی از این تیم ها شده است.
 
شاید مصدومیت بازیکنان حین انجام تمرینات پدیده ای غافلگیر کننده نباشد اما سه تیم انگلستان، آمریکا و ساحل عاج که بیشترین تعداد مصدومیت ها را دارند، نسبت به این موضوع واکنش های مختلفی نشان داده اند.

واکنش انگلستان- ترسی نیست:

"ریو فردیناند" مدافع تیم ملی انگلستان طی تمرین های تیم دچار آسیب دیدگی زانو شده است. کاپیتان تیم ملی انگلستان مدافعی کارآمد است و زمانی که در کنار "جان تری" قرار می گیرد، عبور از میان آنها برای مهاجمان غیر ممکن خواهد شد.  با این حال انگلستان نگرانی چندانی نسبت به مصدومیت فردیناند ندارد زیرا تیم این کشور از تجربه کافی برخوردار بوده و هر کسی در این تیم بازوبند کاپیتانی را به بازو ببندد، باید از مجموعه در برابر شرایط مختلف پشتیبانی کند. جانشین فردیناند، "لدلی کینگ" نیز جایگزینی محکم و استوار است اما آمادگی جسمانی وی برای حضور در چنین میدان بزرگی مورد سوال قرار دارد.

واکنش آمریکا - عاملی برای نگرانی:

"جوزی آلتیدور" بسیار قدرتمند و سریع است و می تواند بخوبی حمله کند. اما زمانی که عبارت "آسیب دیدگی قوزک پا" درباره وی مطرح می شود، نگرانی هایی را برای طرفداران تیم ملی آمریکا به وجود می آورد. خط حمله تیم ملی آمریکا به جز آلتیدور از بازیکنانی بی تجربه تشکیل شده است و آسیب دیدگی قوزک پا یکی از سخت ترین مصدومیت ها برای درمان و بهبود یافتن است. آلتیدور برای اطمینان از توانایی اش برای حضور در رقابت ها مورد آزمایش های آمادگی جسمانی قرار خواهد گرفت اما حتی در صورت اطمینان از توانایی وی در حضور در بازی ها، هرگز نمی توان از بهبود کامل مصدومیت قوزک پا اطمینان حاصل کرد.

واکنش ساحل عاج- رویاهای برباد رفته:

تیم ملی ساحل عاج برای ورود به رقابت های جام جهانی با مسائل مختلفی مواجه شد: سرمربی جدید، گروه مربیگری جدید و در آخرین مرحله نیز آسیب دیدگی آرنج "دیدیه دروگبا" فوق ستاره این تیم که در رقابت دوستانه مقابل ژاپن رخ داد. وی برای درمان این جراحت تحت جراحی قرار گرفت. احتمال پیروزی تیم ساحل عاج و صعود از گروهی که در آن قرار گرفته وجود دارد، اما در صورتی که دروگبا نتواند در بازی ها حضور بیابد، تمرکز اصلی تیم بر روی ارائه بازی قابل قبول ( جلوگیری از باخت های سنگین و پیروزی بر کره شمالی) خواهد بود.

بر اساس گزارش Spectrum، دروگبا امیدوار است بتواند در بازی ها حضور پیدا کند اما در حالت واقع بینانه امکان پیش بینی مدت زمانی که برای ترمیم این مصدومیت مورد نیاز است، وجود نخواهد داشت و این دوره زمانی با نوع مصدومیت در ارتباط است.  نویسنده : میثم ? تاریخ : سه شنبه 18 خرداد 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com