تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

جابولانی" توپ فوتبال جدید آدیداس در حال حاضر با توفانی از انتقادات از جانب بازیکنانی از قبیل دروازه بان تیم ملی اسپانیا "ایکر کاسیاس"، دروازه بان تیم ملی ایتالیا "جیانلوئیجی بوفون" و شماره یک تیم ملی برزیل "خولیو سزار" مواجه شده است.

 

در پی بازی تدارکاتی میان استرالیا و آمریکا که روز شنبه برگزار شد، هاوارد از این توپ ابراز ناخشنودی کرد زیرا به گفته وی سبکی بیش از اندازه آن امکان ردیابی مسیر حرکت آن را برای دروازه بانان و خط دفاع تیم ها دشوار خواهد ساخت.

"تیم هاوارد" دروازه بان تیم ملی آمریکا نسبت به استفاده از توپ "جابولانی" که قرار است در رقابت های جام جهانی 2010 مورد استفاده قرار گیرد، انتقاد کرده است.

هاوارد می گوید: "این توپ وحشتناک است، این جمله را طی هفته ها و ماه های آینده بسیار خواهید شنید. ما تلاش می کنیم با آن کنار بیاییم و موقعیتی غیر قابل پیش بینی را کنترل کنیم. خوشبختانه این توپ از مسیر خود باز نمی گردد تا ما را گاز بگیرد اما در آینده شاهد رویدادهای جنون آمیزی از جانب آن خواهید بود."

وی در ادامه می گوید: "این توپ چه می کند؟ بهتر است بپرسیم چه نمی کند. این توپ به همه طرف حرکت می کند و اگر با حرکت و شدتی مشابه به پنج عدد از آنها ضربه بزنید، هرگز نتیجه مشابی به دست نخواهید آورد."

"مارکوس هانمان" دروازه بان ذخیره این تیم نیز معتقد است در این دوره از رقابت ها گل هایی از فاصله 40 متری به ثمر خواهد رسید که شاید گل های خارق العاده ای خوانده شوند، اما در واقع این گل ها، گل های شگفت انگیزی نیستند، بلکه این توپ است که باعث به ثمر رسیدن آنها می شود.

بر اساس گزارش تلگراف، "جی دی مریت" بازیکن میانی خط عقب تیم آمریکا نیز با انتقاد از این توپ می گوید: "بیشتر مشکلات ما در دفاع در برابر استرالیا به خو گرفتن با این توپ باز می گردد. حتی ساده ترین سانتر ها نیز با این توپ دشوار است. ما هنوز نمی دانیم عملکرد دقیق این توپ چگونه است."  نویسنده : میثم ? تاریخ : سه شنبه 18 خرداد 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com