تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

روبین فان‌پرسی ابراز امیدواری کرد با درخشش در جام جهانی 2010 در بین سه بازیکن برتر دنیا قرار بگیرد.

 
مهاجم تیم آرسنال انگلیس قصد دارد در پایان سال 2010 در بین سه بازیکن برتر دنیا قرار بگیرد. روبین فان پرسی که با آسیب دیدگی شدید فرصت چندانی برای درخشش در لیگ برتر جزیره نداشت، اکنون با رسیدن به آمادگی کامل می خواهد در جام جهانی 2010 به همراه تیم ملی هلند تا مراحل پایانی جام صعود کند.

 

فان پرسی در گفت و گو با میرر عنوان کرد: می خواهم سال آینده همانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن دنیا شوم.

ستاره هلندی توپچی های لندن در ادامه افزود: وقتی بعد از چند ماه دوری از میادین در لیگ برتر به میدان رفتم، آرسن ونگر به من گفت اگر مصدوم نمی شدی می توانستی در پایان فصل مانند مسی در جمع بهترین بازیکنان دنیا قرار بگیری. من به خوبی منظور ونگر را درک می کنم، اما فکر می کنم هنوز راه زیادی تا رسیدن به سطح اول فوتبال دنیا دارم. اکنون باید تلاش کنم تا هر چه زودتر به اوج آمادگی برسم. جام جهانی نزدیک است و این بهترین فرصت برای من است تا توانایی هایم را به همگان نشان دهم.

 

فان پرسی با اشاره به اهمیت جام جهانی گفت: مسلما جام جهانی مهم ترین تورنمت فوتبالی در سطح دنیاست اما من برای لیگ برتر هم برنامه‌های خاصی دارم. می خواهم در فصل بعد 30 گل بزنم و 20 پاس گل بدهم. تنها در این صورت است که می توانم به ونگر بگویم بله مربی حق با شماست من بهترین هستم.

فان پرسی در ادامه با تمجید از نابغه آرژانتینی بارسا گفت: مسی واقعا بی نظیر است. او به تنهایی در فوتبال دنیا یکه تازی می کند. رونالدو و رونی هم بسیار خوب هستند و من می خواهم با درخشش در جام جهانی مانند مسی در دنیا مطرح شوم.

 

فان پرسی درباره تیم آرسنال هم سخنان جالبی مطرح کرد و گفت: این درست است که چندین فصل است که هیچ جامی نبرده ایم اما این مساله برایم اهمیتی ندارد. من ارزش های فوتبال را فدای عناوین قهرمانی نمی کنم. در حال حاضر تنها بارسلونا و آرسنال سبک موردعلاقه من را در زمین پیاده می کنند. من هم مانند هر بازیکن دیگری دوست دارم قهرمان شوم اما نه به هر قیمتی.

 

فان پرسی در پایان گفت: تمام تلاشم را می کنم تا در آرسنال موفق باشم. اما از یک چیز مطمئنم و آن این که برای به دست آوردن قهرمانی به هر تیمی نخواهم رفت.  نویسنده : میثم ? تاریخ : دوشنبه 17 خرداد 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com