تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

نیکولا آنلکا در اظهارنظری جالب نتایج ضعیف تیم فرانسه در بازی های دوستانه را به سود این تیم دانست.

 
مهاجم تیم چلسی درباره نتایج ضعیف تیم ملی فرانسه در دیدارهای دوستانه اخیرگفت: این مسائل به نظر من چندان اهمیتی ندارد و حتی می‌توانم بگویم به سود فرانسه خواهد بود.

 شکست فرانسه مقابل چین و تساوی با سوئیس موجی از انتقاد را در رسانه های این کشور به همراه داشته است.

 نیکولا آنلکا در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه چلسی درباره وضعیت تیم ملی گفت: ما بازیکنان خوبی داریم اما، در دور انتخابی نمایش خوبی ارائه ندادیم. به همین دلیل مردم فکر می‌کنند نمی توانیم در جام جهانی موفق باشیم اما، مزیت فوتبال همین است که تا آخرین دقیقه بازی هیچ چیز مشخص نیست.

 آنلکا در ادامه افزود: اگر دو بازی اول خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم، فشار از روی ما برداشته می شود و راحت تر رقابت‌ها را دنبال خواهیم کرد. ما هر وقت فشار رسانه‌ها و مردم را احساس کرده‌ایم نتوانسته‌ایم خوب نتیجه بگیریم.

 مهاجم تیم چلسی قرار نگرفتن فرانسه در جمع مدعیان فتح جام جهانی را به سود این تیم دانست و گفت: هیچ کس از تیم ما نام نمی برد و این مساله به سود ماست زیرا باعث کاهش حاشیه در اطراف تیم می شود.

 آنلکا و فرانک مالودا از بازیکنان تیم ملی خواستند هر چه دارند در آفریقای جنوبی نشان دهند تا فرانسه بار دیگر انتظارات مردم این کشور را برآورده کند.

 آنلکا در ادامه درباره مسائل فنی هم اظهار نظر کرد و گفت: پست اصلی من در تیم چلسی هافبک چپ است، اما وقتی نفوذ می کنم بازیکن دیگری جای من را پر می کند، اگر در تیم ملی هم همین شرایط باشد حتما موفق خواهیم شد. اما اگر مانند یورو 2008 باشیم باز هم نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

 آنلکا با اشاره به وضعیت فرانسه در یورو 2008 گفت: افتضاح بودیم تمام بازیکنان فقط به دنبال این بودند که در پایان نمره بیشتری کسب کنند.

فرانسه در گروه A جام جهانی با تیم های فرانسه، اروگوئه و آفریقای جنوبی همگروه است و در اولین دیدار روز 22 خرداد به مصاف اروگوئه می رود.  نویسنده : میثم ? تاریخ : دوشنبه 17 خرداد 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com