تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

رافا بنیتس سرمربی سابق لیورپول در آستانه پیوستن به اینتر قراردارد.
 

رافا بنیتس هم اکنون در تعطیلات به سر می برد و ماسیمو موراتی درتلاش است بتواند رضایت این مربی اسپانیایی را برای حضور روی نیمکت نراتزوری ها جلب کند.

گاتزتا دلو اسپورت نوشت: تمام شرایط برای پیوستن بنیتس فراهم شده است و به نظر می رسد موراتی بزودی نام این مربی را به طور رسمی در رسانه ها اعلام کند.

ماسکرانو هافبک تیم لیورپول درسخنانی از انتقال بنیتس به اینتر استقبال کرد و گفت: تنها مربی بزرگی مانند بنیتس می تواند جایگزین مورینیو در اینتر شود.

ماسکرانو گفت: جایگزین مورینیو باید کسی در حد و اندازه‌های خود او باشد.هر کس روی نیمکت اینتر بنشیند باید بتواند موفقیت های او را تکرار کند. فکر می کنم این کار تنها از عهده بنیتس ساخته است.

هافبک آرژانتینی درباره شرایط تیم های ایتالیایی گفت: ایتالیایی ها فوتبال را قدرتی بازی می کنند. آنها تبحر خاصی در تاکتیک های دفاعی دارند. بنیتس از این جهت هم مشکلی برای حضور در ایتالیا ندارد. او استاد درس های تاکتیکی است.

ماسکرانو که با انتقال بنیتس احتمالا راهی سن سیرو خواهد شد درباره آینده اش گفت:هنوز هیچ چیز مشخص نیست. تنها چیزی که می توانم با قطعیت درباره آن سخن بگویم درباره گذشته است. من شخصیت فوتبالی ام را بیش از هر کس دیگری مدیون بنیتس هستم.  نویسنده : میثم ? تاریخ : یکشنبه 16 خرداد 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com