تبلیغات
اخبار دنیای فوتبال و بارسا
 

 

 

اخبار دنیای فوتبال و بارسا


جدید ترین اخبار دنیای فوتبال

 

دوستداران فوتبال در جهان برای اولین بار می توانند مسابقات فوتبال را به شیوه سه بعدی تماشا کنند.
 

به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره این امر بسیاری از افراد را واداشته است تا برای بهره بردن از این فناوری در تماشای مسابقات جام جهانی فوتبال به خرید تلویزیون های پیشرفته و عینک های ویژه دیدن تصاویر سه بعدی روی بیاورند تا فضای استادیوم های محل برگزاری مسابقات در آفریقای جنوبی را در منازل خود ایجاد کنند و لذت بیشتری از تماشای مسابقات ببرند.

 فدراسیون جهانی فوتبال با شرکت سونی توافق کرده است که بیست و پنج مسابقه از مسابقات جام جهانی از جمله بازی های پایانی را با تجهیزات دارای کیفیت بسیار بالا فیلمبرداری کنند.

ظهور فناوری های جدید در تصویربرداری مسابقات فوتبال جام جهانی و انقلابی که در این زمینه روی داده است اشتهای شرکت های تولید تلویزیون ها را بازکرده است تا با استفاده از این فرصت و از این رهگذر سود کلانی به جیب خود سرازیر کنند و به تولید تلویزیون هایی با صفحات سه بعدی بپردازند یا همراه با تلویزیون های ساخت خود عینک های ویژه تماشای تصاویر سه بعدی را در اختیار خریداران محصولات خود قرار دهند.

عینک هایی که برای این منظور تهیه شده است با باطری کار می کند و مجهز به یک دستگاه گیرنده هستند که امواج ارسال شده از تلویزیون را دریافت می کند.

به همین سبب هر عینکی برای تلویزیون ساخت شرکت خاصی طراحی و ساخته شده است و به مارک خاصی از تلویزیون پاسخ می دهد.  نویسنده : میثم ? تاریخ : یکشنبه 16 خرداد 1389 ? نظرات


 
CopyRight 2009 , messi10mz.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : behzadjoon.Com